Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fű okoz függőséget?

Oaken Di kérdése:

A fű okoz függőséget?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én majdnem egy évig használtam.

Sajnos olyan társaságban mozogtam ahol rám erőltették, aztán mikor kiléptem abból a közegből ez a szokás is kb egyik pillanatról a másikra elmúlt.

Nem éreztem, hogy kell nekem, nem igényeltem, nem vettem magamnak. De ez kb 1000-ből 1.

Ritka aki így el tud válni tőle.

Nekem mázlim volt, hogy ilyen erős vagyok. Most ez nem önmagam fényezése, ez szimpla tény. Sajnos azóta dohányzom, lehet ez a mellék tevékenység, de ha nem tudok valamiért rágyújtani, az se kimondottan érint meg.

2021. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11

Ez nem erősség kérdése. Pszichikai függőség csak akkor alakul ki, ha saját magad döntesz úgy, hogy használod. Ez természetesen nincs így a keménydrogoknál, mert azok fizikai függőséget okoznak, így a tested sóvárogni fog utána akkor is, ha egyébként nem kedveled a szer használatát, hatását. Marihuánánál nincs ilyenről szó. Én 3 évet használtam, egy hete raktam le ideiglenesen. Enyhe rémálmokon kívül nincs elvonási tünetem.

2021. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Számomra nem okoz függőséget, mivel nem dohányzom, ezért arra sem érzek semmi késztetést, hogy füvet szívjak. Egyszerűen nem érdekel. Nem ítélek el senkit aki szívja, de nem is lesz tőle nagyobb a szememben.
2021. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!