Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A covid miatt lehet rendelni...

A covid miatt lehet rendelni online ruhaoldalról? H&m érdekelne.

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne...?
2021. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, de ki is szállítják időben? Le van írva az oldalon, hogy az üzletek zárva vannak, csak az oldal működik. Akkor azt miért nem írják, hogy az online vásárlás is megy?! Ügyfélszolgálattal tudok beszélni, ha van valami nyűgöm? Nem egyértelmű.
2021. márc. 9. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Önállóan gondolkodásra képes lényeknek egyértelmű..
2021. márc. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a kérdést, ha leírják, hogy az oldal működik akkor működik. Ez az egyetlen bevételi forrásuk, nyilván nem csak nézegetni tudod a ruhákat.
2021. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Rendelj, nehogy tökremenjen a H&m. Ha nem működne vagy lassabb lenne kiírnák.
2021. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KGK79 válasza:
Biztos vagyok benne, hogy lehet tőlük rendelni, mert a webshopok dolgozhatnak a korlátozások ellenére is. Általában a személyes átvétel mindenkinél szünetel, de házhozszállítás szerintem van náluk. A webshopban biztosan kiírtak aktuális szállítási információkat, esetleg nézz utána.
2021. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mr.Q77 válasza:
Hogy a Pi@ába ne lehetne rendelni, most lehet csak igazán, az online üzlet a covid miatt igencsak felpörgött. Semmi köze az üzletek nyitvatartásihoz, ez egy külön üzletág a külön készlettel stb.
2021. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!