Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a tesznek a neve,...

Mi annak a tesznek a neve, amit 2007-ben töltöttem, és hol lehetne most újra, online kitölteni?

Figyelt kérdés

2006-2007-ben részt vettem egy önkéntes munkatapasztalat-szerző programban. A program végén (2007. februárban vagy márciusban) elmentünk a munkaügyi központba, ahol kitöltöttünk egy tesztet, hogy ki milyen foglalkozásra alkalmas. A tesztet a munkaügyi központ számítógépein töltöttük, és a számítógép ki is értékelte. (Ebből gondolom, hogy online is meglehet valahol.)


A teszt elég hosszú, kb. 100-200 állításról kell eldönteni egy 7 fokú skálán, hogy mennyire értek egyet. 1: egyáltalán nem értek egyet, 7: teljes mértékben egyetértek. 5 szempont szerint értékel a teszt, és amelyik 2 szempontra a legmagasabb pontszámot kaptam, aszerint ajánl különböző foglalkozásokat. Az első állításra is emlékszem: "Szívesebben tanítanék technikát, mint nyelvtant."


Most van munkahelyem, de nem a végzettségem szerinti munkakörben, és amúgy is váltáson gondolkozom, ezért megint kitölteném, de nem úgy, mint annak idején, szubjektíven, ahogy kérték (úgy nem jött ki értékelhető eredmény), hanem objektíven, a képességeim alapján. Kíváncsi vagyok, mit ad ki.


A munkaügyi központ oldalán néztem már a teszteket, de ott már nincs meg ez a teszt. Meg is kérdeztem őket, de arra hivatkozva nem árulták el a teszt nevét (és online elérhetőségét), hogy már más módszereket használnak.


Mi ennek a tesztnek a neve, és hol tudnám online kitölteni?



2021. márc. 4. 20:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy ugyanaz-, de ilyen pályaválasztást segítő teszt van a felvi.hu n is
2021. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

A tesztek neve alapján 2 is lehetséges:

Munkatevékenységek és érdeklődés kérdőíve

Pályamotiváció-kérdőív


Regisztrálni kellene az oldalra, hogy el tudjam kezdeni... Hol és hogyan lehetne ezeket regisztráció nélkül kitölteni? (Majd megkérdezem az oldaltól is...)

2021. ápr. 24. 21:22
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem tart semeddig a regisztráció, ingyenes és nem kötelez semmire.
2021. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, de ez sem az. Egyik sem az oldalon, sajnos. (Először azt a 2 tesztet néztem, aztán a többit.) Más ötlet?
2021. ápr. 24. 22:08
 5/44 anonim ***** válasza:
43%

Én nem tesztek meg tanácsok alapján változtattam a munkámat.

Eddig bejött (66f)

2021. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
5. Ez nem igazán válasz a kérdésemre. Olyanokat keresek, akik tudnak válaszolni, hogy konkrétan annak a tesztnek mi a neve.
2021. máj. 23. 08:58
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy MBTI teszt volt az? A 16 személyiségtípust különbözteti meg. Én ilyeneket töltöttem ki, elég sűrűn használt dolog a munkaügyben.
2021. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Sajnos nem MBTI teszt, mert az 4 ellentétpár szerint állít fel 16 személyiségtípust, az a régi teszt pedig 5 faktorból a 2 legnagyobb pontszámú alapján ajánl munkakört.
2021. jún. 4. 21:07
 9/44 A kérdező kommentje:

A pályaorientációs teszttel kapcsolatban MA (vasárnap reggel!) kaptam egy ilyen választ:

"Az a teszt, amiről feltehetően említést tett egy olyan teszt, amit csak a Munkaügyi Központnál lehetett kitölteni, de már lejárt a program liszensze, ezért már nem elérhető."

Végre valaki tudja, hogy melyik tesztre gondoltam! Kár, hogy már nem elérhető...

2021. jún. 6. 20:09
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Mi a szarnak emelted ezt ki?
2021. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!