Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen épület található a...

Milyen épület található a Budapest IX., Tűzoltó utca 29. szám alatt?

Figyelt kérdés

Az utca felől egy irodaépület látszik, a homlokzaton nincs kint semmilyen cégtábla vagy cégér. A bejáratot portaszolgálat őrzi, 6 kamera figyel. Van egy hatalmas autóbejáró, ami fém zsilipkapuval van szerelve, amikor jármű érkezik, nem lehet belátni, mert bent is van egy ugyanilyen, és megvárják, amíg a kinti bezáródik, mielőtt a benti kinyílna.


Hátulról egy sétány határolja, ahonnan látni egy hosszú fedett raktárépületet vagy üzemet, egy hátsó kapuval. A külső falak tetején drótkerítés van.


Google Maps-en és máshol sincs jelölve az épület.


Első bejárat: [link]

Hátsó bejárat: [link]


Ez az egyetlen írásos nyom amit találtam, talán a pénzjegynyomdához lehet köze az épületnek?

[link]


Mi lehet ez az objektum?


2021. márc. 10. 12:23
 1/1 anonim válasza:
Én mellette lakom, úgy tudom, hogy a nemzetbiztonságnak az egyik épülete ez, de ennél többet én sem tudok róla.
márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!