Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ezzel az országgal?

Mi van ezzel az országgal?

Figyelt kérdés

Tök furcsa, hogy mindenki ilyen suttyó 20 év alatt, 40 éves korukig az emberek nem látnak tovább a saját orruknál, és van aki még a felett sem. Jó, tisztelet a kivételnek, tudom, de, hogyha, csak belegondolok a hétköznapi életbe, a nagyvilágba, az érdekességekbe, vagy akár a politikába, a legtöbb ember csak azt látja, hogy a TV-ben ujjal mutogatnak valakire, és akkor a többi báránykává vált. Tudom, hogy nem szabad általánosítani, de valahogy úgy elment a kedvem ettől az országtól. Egész Európában itt virágzik ilyen szépen a parlagfű, nomeg keletebbre, de azért el kellene döntenünk, hogy melyik irányba tartozunk.

Kíváncsi lennék a hozzám hasonló felfogású emberek véleményére, és lehetőleg a radikálisok találják meg az előző lapra vezető ösvényt.

Bocsi, az általánosításért, és amint tudjátok, Akinek nem inge...:)


2010. aug. 18. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy baj van az országgal: végül nem Chuck Norris híd lett a hivatalos neve a Megyeri hídnak...
2010. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

ERRŐL VAN SZÓ.

Rengetegen utálnának ezért, ha élőben kimondanám, de nekem egy nagy vágyam a globalizáció. Mindenkinek meg kellene tanulni a jelenleg legelterjedtebb/legjobban használt nyelvet és utána egyesíteni a földrészeket. Minden kontinens legyen egy ország, európa is, legyen 1 nyelv. Tudom ez lehetetlen, de gondoljatok csak bele.

2010. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez marhaság... ÉS nem erről szólt a kérdés.
2010. aug. 19. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtom mi van vele, de én már megoldottam...amint kijártam ezt az 1 évet az átsuliban akkor megyek leérettségizni---megtanulok angolt, németet(angolnál igazi angol rektortanárral)---megyek egyetemre, majd vagy a legjobb barátommal leszek (énekes)sztár(kérdéses még a hangom)vagy ami valószínűbb valami amerikai vállalatnál fogok dolgozni.*-*...elég optimista vagyok.
2010. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:47 vagyok

Kérdező, miért marhaság? Talán szeretnéd folytatni őseid hül*e szokását az állandó háborúzást? Ilyen vonzó dolog? Mert ha 1 kontinensen 40nyelvet beszélnek, abból más nem fog kisülni...

2010. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:47

Tök igazad van, szerintem egyáltalán nem marhaság. Én is örülnék az egyesített nyelvnek, mert akkor nem kell mindig szótárt vinnem minden hova, hanem megtanulom azt a nyelvet, és kész.

2010. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek hány nemzet fogja azt mondani, oké, lemondok arról a nyelvről, amit több mint 1000 évig ápolgattak? Szép álom, hogy mindenki ugyanazt a nyelvet beszéli az egész világon, de lássátok be, hogy semmi esélye. Amúgy, meg az angol nemzetközi nyelv, bárhova mehetsz vele, elviekben, Európába. Nyilván, az olyan nemzetek, mint mi, hogy a lakosság 80%-a nem beszél, csak magyarul, ott nem biztos, hogy el leszel.

Akik meg válaszolnak, miért nézik mindig hülyének a kérdezőt? Attól, hogy a kérdések 40%-a értelmetlen ezen az oldalon, lehet, hogy 1x 2x, tényleg kérdez valaki valamit, de ahogy látom, a 15-20 éves korosztály jár csak ide.

2010. aug. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!