Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Erdélyi magyar vagyok, utálom azt, hogy ezért úgy kezelnek a románok, mintha egy darab szar lennék. Magyar az anyanyelvem, a románt csak azért beszélem mert kötelező volt tanulnunk, de nem jó a romántudásom, ez a munkavállalást is nehezíti.


Szeretnék Magyarországra költözni, de nézegettem az ingatlanárakat és az albérletárakat, borzasztóan magasak, valószínűleg még a kauciót sem tudnám lerakni, ha szobát szeretnék bérelni. Plusz homoszexuális vagyok, és jelenleg Mo-n erősebb a homofóbia, mint itt, nálunk például a KolozsvárPride simán lement erőszakos ellentüntetők nélkül. Szóval ettől is aggódom, hogy ugyanúgy kinéznének Magyarországon a szexuális orientációm miatt, mint itt a románok azért, mert magyar vagyok.



2021. márc. 11. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha bp.re költözöl tuti nem fognak annyian bántani mint egyéb megyében.


Egyébként én se szeretem a melegeket nem azért mert maradi vagyok hanem azért mert feltűnési viszketésük van és borzasztóan irritáló amikor kifestik magukat olyan undorító "nő"-re. Nekem kiba.sz.ott sértő, mivel lány vagyok és olyan mintha ők így néznének ránk hogy így nézünk ki és ezek az elvárásuk felénk gyűlölöm hányingert kapok mikor meglátom egy ilyen "pasi"-t vagy mit ... Nekem nagyon bántó és őszintén ízléstelen. Imádom pl Osváth Zsoltit de kicsit haragudtam rá amikor ő is kifestette magát. De azt tán már meg is bánta. Minden esetre ha minden meleg olyan normális lenne mint ő semmi bajom nem lenne velük. Ő a legjobb példa, nem torz a hangja, nem öltözik úgy mint egy lány, normálisan pasisan viselkedik és a párja is ennek ellenére szeretik egymást és nem nyígnak nem viselkednek kiábrándítóan. Ellen példa a bishbarbie addig tudnám verni amíg mozog. :D

2021. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki nőnek festi ki magát, az nem meleg, hanem transznemű vagy transzvesztita.
2021. márc. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Aki meg minden adandó alkalommal bőg, hogy kinézik amiatt, mert abnormális, az nem meleg, hanem egy utolsó bhuzi.
2021. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bőgök. Ha itt laknál, ahol én téged is kinéznének, mert magyar vagy.
2021. márc. 11. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Eredj, ha hittelen hiszed: a hontalanság odakünn nem keserűbb, mint idebenn. Eredj, ha azt hiszed, hogy odakünn a világban nem ácsol a lelkedből, ez érző, élő fából az emlékezés új kereszteket.
2021. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

A feltűnési viszketegség a legidegesítőbb. Meleg vagy? Oké! A kutyát nem érdekli! Nem kell elmondanod. Neked ez legyen alap vető természetes, mint ahogy a nekünk heteroknak az. A melegek teszik ezt az egészet felfújt sztorivá. Természetes hogy te meleg vagy ezért ne kérj elnézést neked ez a normális. De ne akarj nő lenni, ne beszélj úgy vagy ha azt teszed legyél olyan mint egy átlagos lány, mert ha nem úgy viselkedel azzal csak a nőket fogod magadra haragítani.

Egy hetero sem kezdi úgy a beszélgetést hogy szia hetero vagyok vagy másik példa, egy daganatos sem kezdi úgy hogy szia daganatos vagyok, vagy egy kövér ember hogy szia kövér vagyok. Sőt talán a kövér a legjobb példa. Tudja magáról mások is tudják mert látják még sem csinál neki fesztivált.... Nevetséges szánalmas az összes meleg nem engedik magukat elfogadni.....

2021. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
A fa-szom az összes nyomorult feltünöségviszketésben lévö bu-ziknak még hogy itt nem fogadnak el titeket hát ba-szom tietek a kur-va világ elvagytok fogadva és semmi se tetszik nektek ratyik
2021. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!