Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez?Sziasztok. amikor...

Mi lehet ez?Sziasztok. amikor lázas vagyok és úgy alszom el akkor valamiért majdnem mindig felkelek álmomban és egy ilyen rendkívűli nagy szorongás tölt el, reszketek, ideges vagyok, sírok. Lent tovább

Figyelt kérdés
Sziasztok. amikor lázas vagyok és úgy alszom el akkor valamiért majdnem mindig felkelek álmomban és egy ilyen rendkívűli nagy szorongás tölt el, reszketek, ideges vagyok, sírok, orditottam is régebben amikor nagyon nagy lázam volt. Előtte mindig szoktam álmodni, amire pontosan nem emlékszem és elmagyarázni se tudom, csak az a lényeg hogy egy ilyen hatalmas dolgot amit elrontok vagy megkell csinálni vagy ilyesmi, bocsi nem tudom jobban elmondani. És egyszer csak felkelek és ez van.
2021. márc. 12. 13:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!