Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PostaPontra érkező csomag...

PostaPontra érkező csomag átvételéhez mi kell?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy régebben kellett a személyi és az sms, de most valahol azt olvastam hogy lakcím kártya is kell


Ezzel így igazából nem is lenne baj, de túl későn vettem észre, hogy elgépeltem a számlázási címet és a szomszéd címe szerepel rajta (ami ugye látható lesz a csomagon is)

Van esélyem átvenni? És ha már így írtam ki a kérdést, hallottam már rengeteg olyat, hogy személyi nélkül vettek át csomagpontra érkező csomagot, csak az sms-t mutatták be, ez valós? Lehet, hogy már személyi se kell?



2021. márc. 13. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sms nem kell, az biztos, tőlem sosem kérték. Személyi valahol kell, máshol meg beírod az eléd rakott cetlin a szem. ig. számot és ennyi. Lakcím kártyát még sehol sem kértek.
2021. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Leginkább személyi kell.
2021. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez érdkes, tőlem mindig kérték az sms-t a csomagszámmal


Rendben, nagyon szépen köszönöm, nekem is furcsa volt ez a lakcímkártya


Ugye nem lesz baj abból, ha elírtam a címet?

2021. márc. 13. 17:45
 4/6 BlackSword ***** válasza:
77%
Mert a csomagszám viszont kell, ezért kérik az sms-is... mert sajnos előfordult már, hogy a kedves ügyfel tevedésböl rossz postára sétált be... személyi pedig kell...
2021. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Már csak azt lenne fontos tudni, hogy a számlázási cím elírásával ugye nem fog semmi se félremenni?


(Gondolok itt a postára és a boltra is, még nem fordult elő velem ilyen)

2021. márc. 13. 18:03
 6/6 BlackSword ***** válasza:
100%
A számlázási cím csak egy dolog, a kézbesítési cím mef egy masik, ha az jó, akkor minden jó, a számlázási cím csak a számlán szerepel... ha postára, vagy postapontra rendeltél, akkor nem lesz cím a csomagon, ergo a lakcímkártyaddal nem is tudnának mit kezdeni, ne gazolj már, bemész a postara, odaadod a személyidet, a csomagazonosítót, aztán megkapod...
2021. márc. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!