Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a bunkó,hanyag...

Mit tehetek a bunkó,hanyag munkát végző személy ellen?

Figyelt kérdés

kórházban voltam mit páciens kivizsgálni magam (sérv miatt) és egy aszisztens viselkedése "nem volt odaillő", ott a telefonját nyomkodta, flegmázott aztán öt percenkét kiment dohányozni meg nem kúltúráltan beszélt stb...

én rászóltam, hogy állítson egy kicsit a modorán mert nem munkahelyre illő és akkor visszaszólt, csapkodott aztán a többi kollégáján vezette le a haragját stb...

de az ott dolgozó orvos és más se semmit nem tesz ellene ismeretlen okból.

ez ellen mit tehetek?

vagy tehetek ez ellen valamit?

megtenném hogy otthagynám őket és más kórházba menni de muszáj vhogy a sérvem ellen valamit tenni.

46/f



2021. márc. 14. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Elmész magánorvoshoz.. Nem tudom feltünt e, de összeomlóban az EÜ
2021. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alatt az öt perc alatt, míg ide kiírtad a kérdésedet, rá is kereshettél volna google-n arra, hogy "kórház + panasz" - és legalább az első két találatot el is tudtad volna olvasni.

Ehelyett idejössz hőzöngeni, beleordítani a világba, hogy mekkora sérelem ért téged. Nem panaszt akarsz te tenni, csak kicsit sajnáltatni magad.

2021. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!