Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wikipédiára bárkiről készülhet...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Wikipédiára bárkiről készülhet cikk, akik nem olyan nagy sztárok, közismertek?

Figyelt kérdés
Megírnám a memoáromat, több jelentős hazai sport teljesítményem volt és érdekes életutam. Lehetséges? Egyéb ismertebb vagy kevésbé ismert celebek, vagy zenészek, vagy bárkik sem tettek le többet az asztalra, úgy gondoltam akkor hátha...

2021. márc. 14. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az igen. A rinocérosz arcbőre a te vastag pofádhoz képest babapopsi...
2021. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem készülhet bárkiről. A szerkesztők döntik el, hogy a tudományos életben, kultúrában vagy sportban betöltött szereped indokolja-e, hogy szerepelj az enciklopédiában.
2021. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"QvanyadatMDRTR kérdése:"


"több jelentős hazai sport teljesítményem volt és érdekes életutam"


Elhiszem, főleg a választott nicknév alapján biztos érdemes vagy arra, hogy benne legyél a wikiben.

2021. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha triggereli a nulla életeteket és kötelezőnek érzitek beszólni. :) Volt rendes nicknevem, de mivel a mdrtrk jófejek, ezért erre kellett váltanom. Legalább ment nektek a piros, már ettől jobb napom lett, hogy ilyen barmok vagytok, hogy nem elég, hogy egy kérdésre nem tudtok válaszolni, könyörögtök a lepontozásért, és ez jól esik, mert végje kapja akinek jár, nem én.


2-esnek köszönöm szépen a választ. Jó tudni, meg érdekes, hogy egy random ember önhatalmúlag dönt erről (vagy ilyen emberek csporotja).

2021. márc. 14. 18:24
 5/16 A kérdező kommentje:
végre*
2021. márc. 14. 18:24
 6/16 A kérdező kommentje:
meg amúgy is mi köze lenne a nicknévnek az életemhez v bármihez? xd miért tükrözné, ezer oka lehet, olyan sötétek vagytok, mint a valagam.
2021. márc. 14. 18:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt megnéztem volna, ahogy szemrángást kapsz habzó szájjal, olvasva a válaszokat.

😮

2021. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nicknevet nem lehet jelenteni?
2021. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vicces.lány ***** válasza:
41%
Bogaram elárulok neked valamit. Bárki irhat bárkiről/bármiről wiki cikket
2021. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!