Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wikipédiára bárkiről készülhet...

QvanyadatMDRTR kérdése:

Wikipédiára bárkiről készülhet cikk, akik nem olyan nagy sztárok, közismertek?

Figyelt kérdés
Megírnám a memoáromat, több jelentős hazai sport teljesítményem volt és érdekes életutam. Lehetséges? Egyéb ismertebb vagy kevésbé ismert celebek, vagy zenészek, vagy bárkik sem tettek le többet az asztalra, úgy gondoltam akkor hátha...

2021. márc. 14. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Anya, ha nem felel meg a nevezetességi kategóriának, akkor nem. Ne beszélj hülyeséget. Valaki, akiről van Wiki szócikk.
2021. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Anno az egyik iskolatársamról, aki csaj és sportoló, írtam Wikipédia-szócikket és még mindig nem törölték le. Pedig évekkel ezelőtt hoztsm létre. Amúgy az iskola folyosóján egyszer mellém ült a padra. :D
2021. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Készülhet bárkiről, legfeljebb egyeseket azonnal törölnek, másokat meg szavazásra visznek, hogy maradjon-e a cikke vagy nem. Ha csak "jelentős" és "érdekes" sportteljesítményed volt, de nem kiemelkedő, akkor kár erőlködnöd, mert előbb-utóbb törlik a cikked.
2021. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#14: De megteszi az is, ha cikkeznek a teljesítményéről és életéről a sajtóban, legalább megyei szinten. Akkor lenne mivel alátámasztani a nevezetességét.
2021. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Na lett wiki cikk rólad?
2021. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne a wikipédiába akarj bekerülni, hanem a Magyar Nagylexikonba. Az sokkal menőbb.
2021. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!