Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Győzzetek meg légyszi minél...

Győzzetek meg légyszi minél több és jobb indokokkal, hogy Németországba, Franciaországba vagy Spanyolországba költözzek! (? )

Figyelt kérdés
előre is köszi=)
2010. aug. 18. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyere miattam németbe. :D Amúgy ez inkább attól függ milyen korosztályba tartozol. Ha még nem múltál 20, akkor francia vagy spanyol, de inkább az utóbbi. De ha idősebb vagy, akkor a németekhez, igaz hogy kissé unalmas, és monoton itt minden, de legalább az emberek kedvesek, és minden tiszta és rendezett. :)
2010. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Fiú, lány?Ha hasonló korosztály vagyunk, gyere velem spanyolba, még nem most, de hamarosan, legalább nem lennénk annyira elveszettek :DDDD
2010. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát még csak 14 (mindjárt 15:D) vagyok, csak azért érdekel, hogy tudjam, milyen nyelvet tanuljak:D
2010. aug. 19. 13:02
 4/4 A kérdező kommentje:
ja egyébként fiú vagyok, és gimi után szeretnék kimenni (19 évesen)
2010. aug. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!