Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta próbálok erre, választ keresni. És most 24 éves vagyok , és mindig visszatérek erre a kérdésre. Amikor valami nem sikerül rögtön minden rossz, amikor meg igen úgy érzem az élet csodálatos. Nem találok egy reális pontot, ahol megállhatok. Mindig visszatérek erre: hogy mi ennek az értelme? Minek tanuljak, ha úgyse sikerül, minek keressek szerelmet, ha elhagynak. Tudom ez nem túl egészséges nézet, tudom csak nyafogok. Tudom, amíg mások keményen dolgoznak én csak nyafogok itt. De miért dolgoznak keményen? Miért próbálkoznak? Nem mindenki csak egy hatalmas nagy felhővel mászkál a feje fölött, ami azt mondja semmit se érsz? Hogy csináljátok, gyerekek? De tényleg izgat, hogy egyeseknek mi az életük értelme. Mert én a sajátomat bárhogy keresem nem találom.

2021. márc. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is a negatív hozzállást felejtsd el. Tűzzél ki célokat az életedben, tegyél me gmindent, hogy valóra is váltsd őket. Utazzál, ismerj meg másik kultúrát, rengeteg szép hely van. Haverokkal járj össze, iszogatás, buli, autóstali, sok közös program van (na nem most karantén alatt).

Biztos van valami, ami érdekel téged, vagy szeretnél elérni valamit.

2021. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42
2021. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
42
2021. márc. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress rá, - akár itt is megtalálod az erre adott magyarázatokat vagy 5000 példányban!
2021. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!