Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi számotokra az élet értelme...

Buksi1995 kérdése:

Mi számotokra az élet értelme és mi számotokra a boldogság?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Pénz, illetve az abból származó javak.
2021. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Életem értelme a hivatásom betöltése. Katona vagyok. Boldog akkor szoktam lenni, ha látom a parancsnokaimon, hogy maximálisan elégedettek a teljesítményemmel. Esélyes, hogy nyugdíj után értelmét veszíti az életem...
2021. febr. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én valahogyan már ezt a boldogság dolgot valahogyan kinőttem nem tudom mi az ami igazán boldoggá tudna tenni mármint, hogy abba az "állapotba" kerüljek.

Sokkal inkább jobban úgymond boldoggá tud tenni ha elismernek de leginkább ha másoknak szeretteimnek, barátaimnak örömet tudok szerezni. Vagyis igazából nem annyira érdekel a saját boldogságom ellenben a családoméval.

2021. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen válaszolnék erre a kérdésre, azonban így 16 évesen nem igazán tudom megfogalmazni. Talán még meg se találtam életem értelmét, vagy egyszerűen még nem ismerem fel az igazán fontos dolgokat. Számomra mi a boldogság? Ez is egy igen nehéz kérdés. Az biztos, hogy mások boldogsága örömet okoz. Boldoggá tesz, ha alkothatok valamit és ha sikereket érek el. Boldog vagyok az állatok és a természet láttán. Valamint, ez már a hibáim része :D, de imádom az édességeket. Szerencsére nem vagyok hízékony, ezért hatalmas örömet tudnak okozni, egyszerűen oda vagyok értük. :D
2021. márc. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is 16 éves vagyok, mint a 4-es, viszont én a sajátomat megtudom mondani.

(Ezt neked mondom 4-es, hogyha nagyon keresed megtudod találni ebben az életkorban is)

Az én életértelmem, majd néhány év mulva a családom lesz majd, a tudás megszerzése s terjesztése a népnek. Nem tanárként gondolok erre, hanem szónoklatokat tartani, stb.

Ez mellett én nagyon patrióta vagyok s ebből adódóan, mindent oda adnék azért, ha magyarország jövője lenne a tét, akár életemet is, hiszen akkor a népem, a családom, mindenki tovább élhet.

De elsősorban abban biztos vagyok, hogy majd az anyagi javaimat, időmet s energiámat fogom feláldozni az országért.

2021. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!