Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak ki a biomba, ha nem...

Mit írjak ki a biomba, ha nem szeretném, hogy más felhasználja a képeimet/ videóimat?

Figyelt kérdés

Tiktokon, Instagramon, hogy szerző jogát képezi, vagy hasonlók?

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted egy ilyen szöveg bárkit is megállítana abban, hogy felhasználja a képeidet? Mert engem nem.
2021. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem megállítás szempontjából, hanem, hogyha felhasználja a képeim vonjon utánna következményeket, és hátha kevesebb ember tenné.
2021. márc. 17. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én, bár fotós vagyok, erről a zengő szenvelgésről hamar lemondtam. Ezzel a témával a embernek nem érdemes a saját életét rövidíteni. Mit kapsz négy buta kislánytól, akik a képeidet használták a csillámpónis honlapjukon? Összesen hatezernégyszázhuszonkét forintot? Azért aztán k* érdemes az embernek heteket nyomozni, fenyegetni, ügyvédet fogadni, stb. A képek vízjelezése undorító eredményt ad, a sarokban elhelyezett monogram meg teljesen haszontalan. Van, aki pindurka képeket tölt fel, szerintem azzal meg kuncsaftokat veszít, mit lehet arról véleményt alkotni?
2021. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!