Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak díjugrató lovak a Star...

Vannak díjugrató lovak a Star Stable Online nevű játékban?

Figyelt kérdés
A fríz mindenképpen díjlovagló, ez alap. De kifejezetten díjugrató ló is van, vagy igazából ,,mindegyikkel" lehet, mert ,,a célnak megfelel"?

2021. márc. 16. 21:12
 1/9 anonim válasza:
78%
Szerintem angol telivér vagy arab telivér, esetleg quarter.
2021. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A játékban tök mindegy, tehát csinálhatsz westernt frízzel, és quarterrel díjlovaglást is, hiába van fordítva a szerepük a valóságban. Egyetlen talán ami megkülönbözteti az a különleges "képességük" (meghajlás, körbefordulás, stb.), de ugye ez a versenyeknél nem tesz hozzá semmit, max akkor, ha szerepezel/klubbal valamilyen edzést (nem a lóedzős versenyek) csinálsz.
2021. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Van benne Hannoveri és Trakhneni is például, mindkettő a való életben kifejezetten ugró fajtának lett tenyésztve.
2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Első válaszoló amiket leírtál, közülük egyik sem díjugrató :D

De amúgy az sso-ban ennek semmi jelentősége nincs, mert egy póni ugyanakkorát ugrik, mint egy shire xd

2021. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4es,ebbe a játékba nem tök mindegy? xd
2021. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5ös de, pont ezt mondom, teljesen mindegy xd
2021. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Igazából nekem nagyon tetszik a díjugratás, az sso-ban is tök random elkezdem csinálni mert miért ne, és gondoltam akkor lehetne kicsit realisztikusabb is, hogy ne frízzel ugrassak... (Jelenlegi álláspontom szerinr a fríz ugrat a legszebben,viszont vele nem szokás díjugratni, nyilván.)
2021. ápr. 13. 21:11
 8/9 anonim válasza:
3-as vagyok, ki szeretnélek javítani. Fríz igenis nagyon jól ugrik. Azért olyan népszerű fajta, mert szinte mindenben nagyon jó. Versenyeken nem nagyon láthatsz frízeket az igaz, de nagyon jó ugrók.
2021. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a fríz nagyon jól ugrik, bár nincs nagyon nagy jelentősége a játékban
2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!