Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami simli az MLM-es...

Van valami simli az MLM-es ingyen autóban?

Figyelt kérdés
Most néztem egy ismerősöm reklámozta az LR-t meg valami nő írt még hozzá igaz cég nevet nem írt de,hogy ott is lehet ingyen autót kapni.

2021. márc. 18. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Anyukám mesélte még régen, hogy egy volt kolléganője mikor találkozott vele, próbálta valami hasonlóba bele rángatni, az is mutogatta a céges kocsit, meg a céges mobilt(nagyon sok éve, amikor még tényleg hatalmas durranás volt ha kaptál egy céges mobilt) meg hogy milyen szuper az egész, aztán pór hónap mulva mikor megint összefutott vele már híre nem volt a céges kocsinak meg mobilnak.
2021. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Engem is be akartak már jó pár cégbe szervezni.Egyébként egyszer volt egy kimondottan autóra épülő mlm cég a neve azt hiszem ingyen autó volt a másik neve most nem jut eszembe.irkált egy nő ebben az ügyben küldött anyagokat mutatott videókat de a végén ő is meg a cég is eltűnt.Valami olyasmi lett volna,hogy befizetek 250EFt-ot és 2 évig ingyen használhatnám az autót minden költséget a cég áll csak a benzint fizetném,de aztán lehet benzin kártyát is igényelni meg ilyenek,hja és 2 év max 50000km volt az elvárás.De én kételkedtem és úgy néz ki jól is tettem.
2021. márc. 19. 13:11
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
en tudok ilyent, de az meg nem mlm
2021. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13/


Mi az?

2021. márc. 21. 02:28
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem mlm, zártköru. nem osztjuk meg másokkal
2021. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15/


Tehát akkor valamilyen cég?

2021. márc. 21. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát a magántulajdonu autot nem sorolnám ide.
2021. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!