Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jelölnek tucatszámra...

Miért jelölnek tucatszámra ismeretlen emberek, lehet ezt vhogy kezelni?

Figyelt kérdés
Facebookon már tökre zavar hogy a csoportok értesítései elvesznek a sok jelölés között. Mindenféle józsika meg alejandroo meg sok arab, kinai csavok jelölgetnek és tele az értesítés falam minden nap, elutasításra csak kattingatok de mindig jönnek... csak tudnám honnan. Nem lehet ezt valahogy kiszűrni vagy letiltani? 1 honapig ignoraltam 300 ismeros jeloles lett a vege de nem olyanoktol nyilvan akiket ismerek:(

2021. márc. 19. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be hogy csak olyan jelölhessen be akivel van közös ismerősötök
2021. márc. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 molnarmarcell21 ***** válasza:
21%

Gondolom ki vannak rakva a melleid, ez vonzza a pasikat.

Bejelölhetlek? :)

2021. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, de nyilván lány vagy és jól nézel ki. Akkor meg tudod miért.
2021. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# köszi eddig nem tudtam hogy lehet így is szűrni, most kikutattam végre hogy tenyleg lehet es beállítottam!

2#nem villantok:)és nincsenek is fent ilyen fotoim, csak tablokep, csoportkep

3#ez kedves, de aggaszto mennyi ember ezzel tölti az idejet 60 eves faszik jelolgetnek fiatal lanyokat...sokan azt hiszik hat örüljél neki de baromi zavaro egy idő után ha meg véletlen vissza igazolod akkor meg küldözgeti a képeit es gyors tiltas... es ezt a rengeteg arab csavot sem ertem, na mindegy megoldottam, köszi megegyszer a valaszokat!

2021. márc. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!