Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szokott tippmixelni és...

Aki szokott tippmixelni és azon belül fogad gólra, bármely sportágban, általában milyen stratégiát használ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat, amelyik ha nyerő, nem osztja meg veled.
2021. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Hülye lesz megosztani veled, akinek profi stratégiája van. Én például lottó variációk írásával foglalkozom és tudom, mennyi háttérmunka van egy működő variáció megírása mögött. Dolgozz meg te is a saját sikeredért!
2021. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
1ik emberem 30 évig dolgozott a cégemnél. Erdőmben szedte a gombát. Halála előtt vallotta be.
2021. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, nyerő stratégia mellett 30 évig kellett neki dolgozni. Akkor nem volt elég nyerő a stratégia. (Amúgy vettem a poént.) Nyerő stratégia sem a tippmixnél, sem a lottószámoknál nem létezik.


Ja, meg működő lottó variáció, mi? Akkor már rég milliárdos lennél és nem ide írogatnál.

2021. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron kezdtem sportfogadni, két hét alatt 25.000Ft-ot buktam el, ez volt az az összes amivel kipróbáltam több stratégiát, ezt követően összegeztem az adatokat, valószínűségeket számoltam Excel-táblázatba hogy melyik stratégia éri meg a legjobban.

Amikor 1 hónapja sportfogadtam már 30.000Ft mínuszban voltam, de finomítottam a stratégiámon, megtaláltam a tökéletes fogadási lehetőséget ami passzol a taktikámhoz és ezt alkalmaztam. Három hét alatt 125.000Ft-ot nyertem, aztán abbahagytam, kipróbáltam a kaszinózást, lottót, egyik sem jött be (pókert nem próbáltam, mert már nem maradt pénzem rá). Eltelt 3 hónap visszatértem a stratégiámhoz, akkor már -150.000Ft-ban lehetettem.

Az utolsó 1.500Ft-om befizettem, felraktam egy nagyobb kombira, nyertem 21.000Ft-ot, felraktam újra, nyertem 93.000Ft-ot, felraktam ismét, nyertem 401.000Ft-ot és abbahagytam a sportfogadást.


Tegnap előtt gondolkodtam hogy újra elkezdem, de azóta le került a fogadási lehetőségekből az a fogadási lehetőség amibe megtaláltam a kiskaput, így most már kedvem sincs és nem is hiszem hogy hosszútávon tudnék vele profitálni.

Inkább a befektetést tanácsolom, ha van 100.000Ft-

2021. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő, milyen fogadási stratégiát használtál?
2021. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!