Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz azt mondani,...

Miért olyan nehéz azt mondani, hogy "jó napot", és hogy "köszönöm"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik intersparban vagyok diákmunkás, már két hónapja. Nos, azt nem értem, hogy 10-ből 6 vásárló nem képes köszönni, illetve megköszönni a dolgokat. A megköszönést még "megértem", elvégre ő hagyja itt a pénzét.. de amikor én próbálok a lehető legformálisabban beszélni a vevővel, az nem is köszön, ki se néz a telójából, és csak motyogja hogy "két csirkemellet adj". Odaadom, elveszi, rám se néz, és elmegy. (+: van egy nő. 8 hete mindig szombatonként jön vásárolni. Nem néma, nem süket, többször is láttam beszélni a telefonjába. Mindig csak jön, rámutat, és motyogja hogy "kettőt". Ma mondjuk jól "ráordítottam"? hogy JÓÓÓÓÓÓÓNAPOT! Röhögött mind a négy pult :D )
2021. márc. 20. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tekintsd ezt baráti gesztusnak.
2021. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!