Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az álláskeresèsi mikor lesz...

Az álláskeresèsi mikor lesz kártyán most a húsvèt miatt? Előző honapban már 3-án rajta volt.

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Április 6-án lesz a számlán.


A Magyar Államkincstár a hónap első munkanapján utalja, és banktól függően a rákövetkező, vagy az azt követő munkanapon jelenik meg a számlákon.


A Magyar Államkincstár akkor is a hónap első munkanapján, április 1-én fogja utalni, de a következő munkanap = banki nap csak április 6-án, kedden lesz, akkor jelenik meg a számlán. (Az várható, hogy minden pénzintézetnél így lesz, ez már nem nyúlik további egy munkanappal.)

Sajnos ez így hosszú időszak lesz, mert ebben a hónapban már 2-án, 3-án ott volt a számlán, a hónap 31 napos, és a következő csak 6-án érkezik meg.

Májusban pedig 4-én, 5-én jelenik meg a számlán, mert a hónap első munkanapja 3-án lesz, akkor utalják, és a következő munkanap = banki nap május 4-én lesz, az azt követő 5-én, amikor banktól függően a számlákon jóváírják.

2021. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De nekem már ez az utolso 26-án letelik a 90 nap.

Utánna regisztrálhatok mèg vmien támogatasra?

2021. márc. 22. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!