Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Faber-Castell...

Triola kérdése:

Mi a különbség a Faber-Castell Aquarelle, Goldfaber aqua, Albrecht Dürer aqua ceruzái között? (az árukat leszámítva)

Figyelt kérdés
illetve melyik vízfesték ceruzák még jó minőségűek? Kaptam egy doboz Kolori-double artistot (lengyel ceruza) de nem hozza a várt hatást

2021. márc. 21. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Az utolsót sosem használtam, de a Faber-Castell színei jobban összemoshatók, akár kevés színnel is lehet igazán színpompás rajzot készíteni. Így a fentiek közül mindenképp azt ajánlanám. (Persze igazából kinek mi, lehet neked más válna be.)

Többet meg nemtudok mondani mert annó mikor en kezdtem névtelen ceruzákkal, festékekkel dolgoztam (ha kezdő vagy neked is ezt ajánlom). Utána próbáltam ki a fentiekből 2 őt, valami furát aminek a nevére nem emlékszem és a Fabert. Aztán annál maradtam.

2021. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!