Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana olyan harcorie...

Valaki ajánlana olyan harcorientált darkosabb animét ahol a főhős a történet végére negatív irányba fejlődik? Értsd.:depresszív életunt antihős szerüség

Figyelt kérdés

#anime #Darkstory
2021. márc. 23. 21:49
 1/3 anonim válasza:
76%
Sziaa.Nekem kapásból a Shingeki no kyojin(Attack on Titan) jut eszembe. A negyedik évadra a főhősünk rEnGeTeG dolgon ment keresztül, és az a fiú, akit az első 3 évadban megismertünk teljesen megváltozik. Én azt ugyan nem mondanám, hogy negatív irányba fejlődött, de több ezer másik ember igen. Az alapkoncepció meg szerintem elég dark (óriások esznek embereket). Még egy dolog! Ebben az animéban nagyjából semmi sem fekete meg fehér, jó vagy rossz.
2021. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az AoT megvolt, és személy szerint Yaegerista vagyok. De azért köszi😊
2021. márc. 23. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Trickster
2021. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!