Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek meg éri egy olyan...

Szerintetek meg éri egy olyan dologért küzdeni vagyis inkább egy olyan dologra várni aminek nem biztos a kimenetele?

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem hogy van 2 embernek egy célja egy álma és tudják hogy mit kell azért tenni hogy az a bizonyos dolog megvalósuljon és elérjék a céljukat.De ez a cél ez egy több éves folyamat,több millió forint kell hozzá ami vagy sikerül vagy nem.És elégé bizonytalan vagy azzal a személlyel akivel ezt a célt szeretnéd el érni hogy azzal a személyel nem biztos hogy el tudod érni? Tudom hogy kicsit hülyén fogalmaztam és eléggé titokzatosan csak nem tudom mit csináljak.De akit jobban érdekel azt privátban ki fejtem jobban.
2021. márc. 24. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a tervetek.
2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs kockázat, nincs nyereség.
2021. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!