Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aliexpressről rendeltem...

Az aliexpressről rendeltem pár dolgot! Szerintetek megjön? Kell vámot fizetni?

Figyelt kérdés
10 kisebb dolgot vettem (ékszerek, telefon tokok stb.) az ár postával együtt 9000Ft körül volt. A vámról nem olvastam semmit, így nem tudom, hogy fizetni kell e. Azt sem tudom, hogy megérkeznek e a dolgok amiket rendeltem (megbízhatókat kerestem, több mint egy hete rendeltem és már állítólag mind úton van.. Szeintetek jönni fognak?

2021. márc. 27. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Persze😀

1-2 honap alatt megjon.

2021. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fsms ***** válasza:
59%

Igen megjön.

Igen fizetsz vámot, 22 euró a hátár.

Legközelebb rendeld meg 2 csomagban akkor nincs vám.

2021. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Júniusra kitolták a vamkotelezettseget. Attól kezdve értékhatártol függetlenül lesz vám, de sok europai lerakatuk van már és gondolom lesz is..
2021. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen meg fog jönni csak sokat kell várni.
2021. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én most próbálom visszakérni a pénzem tőlük. Több mint 2 hónap után sehol nincs 12000 forintnyi áru. Semmi nem jött, még egy értesítő sem. A vevő biztosítás meg lassan kiszalad az időből. Egyelőre szőröznek, hogy logisztikai probléma, nem az ő bajuk.


Azt írták légiposta hozta.

2021. márc. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!