Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rendeltem pár...

Mit tegyek? Rendeltem pár dolgot Aliexpress-ről, és a nagyobb értékűekről rendesen kapok értesítést, de a kissebb (~10$ alattiak) nem érkeznek meg, azt se tudom mi lett velük?

Figyelt kérdés
2021. márc. 17. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a pénzed. Lehet, hogy el sem küldték, elsüllyedt a konténerhajó, elveszett a raktárban, ellopta a postás. Legközelebb rendelj egy megbízható ismerősöd címére, hátha ő megkapja.
2021. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A rendelésed mellett látod, hogy meddig kell beérkeznie az árunak. Ha addig nem érkezik meg, utána indíthatsz visszatérítési kérelmet, amiben meg kell majd jelölnöd, hogy nem kaptad meg az árut. Az aliexpress is segít, vissza fogod kapni a pénzt nagy eséllyel.
2021. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Holdújév volt nem dolgoztak. Minden késik.
2021. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!