Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a nyarunk mennyire...

Szerintetek a nyarunk mennyire lesz szabad? (saját véleményeket kérek, tudom hogy nem kiszámítható hogy mi lesz)

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Olyan mint tavaly.Aztán ősszel megint jön az újabb hullám.
2021. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ja. Nem maradhatnak kihasználatlanul a haverok szállodái. Október-novemberben mwg jön a brüsszel és soros zsoldjában álló újabb mutáns.
2021. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem az idei nyár hasonlítani fog a tavalyihoz, csak annyi különbséggel, hogy idén még a csapból is az fog folyni, hogy oltassuk be magunkat.

2021. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Vagy legfeljebb a nyugdíjasok fognak a szigeten bulizni :D
2021. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 alletta ***** válasza:
100%
szerintem annyi változás lesz tavalyhoz képest, hogy idén nyáron továbbra is maszkban kell az utcán, üzletekben mennünk.
2021. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Azt felejtsetek el, h olyan mint tavaly.. teljesen mas a helyzet jelenleg
2021. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is ugyanolyan lesz, mint a tavalyi: mindenki mehet, mint a mérgezett egér. Ugyanúgy kevesebbet fognak tesztelni és ugyanúgy meglepődnek, amikor ősszel tömegesen bepotyognak a lázas, köhögő betegek a sürgősségire.


Leginkább azért, mert tavaly 2-3 hónap járványügyi korlátozás után kezdett lincshangulat kialakulni, most még kiélezettebb a helyzet, mert lassan fél éve nem lehet sehová menni szórakozni, kikapcsolódni, illetve a szórakoztatóiparból és a vendéglátásból élők a csőd szélén állnak (hogy melyik szélén, azt hagyjuk).


Az oltás miatt viccesebb lesz a helyzet, mert azt elfelejtik hangsúlyozni, hogy az oltás csak a súlyos lefolyású betegségtől védi meg az embert, a megfertőződéstől, a vírus továbbadásától nem.

2021. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!