Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyíthatnám be neki...

Szőke Krisztina Saro kérdése:

Hogyan bizonyíthatnám be neki hogy nem csaltam meg és nem megérdemelten szakított velem..?

Figyelt kérdés
Megnézte a telefonomat a párom és a barátnőm chatében talált olyan párbeszédet ami félreérthető, holott szegényt csak megszivattuk azzal hogy az a csávó aki tetszik neki velem csókolózott. Mindezt azért mert eléggé balf@sz volt velünk és meg akartuk leckéztetni. A páromnak akarom bebizonyítani, hogy eznem kamuduma, nem hazudok és nem vezetem félre, nem használom ki de sehogy sem tudom meggyőzni mert annyira bemondta magának ezeket hogy hihetetlen.. Segítsetek..

2021. márc. 29. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Bebizonyítani azt lehet, ami megtörtént. Ha valami nem történt meg, nem tudod mivel alátámasztani.


Aki olyan szinten bizalmatlan vagy betegesen féltékeny, hogy más magánlevelezéseibe is beleolvas bizonyítékok után kutatva, azzal nem tudsz mit csinálni. Vagy magától belátja, hogy alaptalan volt a gyanúsítgatás, vagy olyan szinten felhergeli magát, hogy a kapcsolatnak is vége lesz. Ha most te adod majd alá a lovat, hogy bármit megteszel hogy bizonyítsd az 'ártatlanságod', így innentől kezdve sakkban leszel tartva és még durvábban ellenőrizgetve és számonkérve.

2021. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Én sem hinnék neked, egyrészt normális ember nem szivat meg egy másikat, már önmagában az, hogy ilyen szemét vicceket űzöl mással, szakítási ok lenne nálam, de alapból nem hinném el, hogy kamu volt. Bár, mint mondtam, az ilyen undorító kamu is visszataszítóvá tesz téged.
2021. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy alapból bizalmatlan volt, hogy belenézett a telódba és még ráadásul talált egy ilyet, hogy te csókolóztál mással. Sajna szerintem ezt az isten nem mossa le rólad, úgyhogy hagyd rá.
2021. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem látom a szép jövőd, mert bizalmatlan volt veled szemben, ezért belenézett tudtod nélkül a telefonodba (hangsúly a bizalmatlanon és a tudtod nélkül-ön van).

Ráadásul, ez a fiú most már örökké féltékeny lesz és tönkre teszitek egymás idegeit.

Hagyd öt menni.

Ffi.

2021. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként fordított esetben te hinnél neki??
2021. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy,ha a párod, őt miért nem avattad ebbe bele? Elkerülhető lett volna a félreértés.
2021. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

"Megnézte a telefonomat a párom"

Ó, aki csak úgy belenéz, azt minek akarod visszakapni. Egy kapcsolat alapja a bizalom és egymás határainak tiszteletben tartása


"holott szegényt csak megszivattuk azzal "

Ó, ez igazából rosszabb, mintha tényleg megcsaltad volna. Aki ilyenekkel viccel, az sok minden másra is képes.


Egyszóval, mindketten gondoljátok végig, hogy mit rontottatok el az életetekben és ne akarjatok semmit egymástól.

2021. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Arra már én is gondoltam, amit a #6 ír. Ha szóltál volna a párodnak, most gond nélkül élhetnél. Késő ésszel okos a vitéz...
2021. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az ilyen fajta "vicc" miért vicces? Sose értettem. A párod meg persze, hogy így reagál erre. Ki nem tenné...
2021. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!