Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek külföldre levelet?

Hogyan küldjek külföldre levelet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy levelet küldeni Angliába, de nem tudom, hogy az illető pontosan hol lakik és meglepetésnek szánom, szóval hogyan lehetne megoldani így a kézbesítést? A másik dolog meg az, hogy úgy szeretném ezt a levelet elküldeni, hogy ne lehessen látni az ilyen személyes adatokat (utca, házszám, stb).

Lehetséges ez valahogy?



2021. márc. 29. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltételekkel nem lehet. Nem azonosítható be a címzett, valamint könyvelt küldeménynél kötelező a feladó adata.
2021. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az esetleg lehetséges, hogy csak az én adataim ne lehessenek beazonosíthatóak?
2021. márc. 29. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra kíváncsi lennék, kérdező, hogyan képzeled el egy ilyen küldemény kézbesítését.

Jön egy levél, amin nincs címzett, mert ugye nem tudod, hol lakik. Nincs rajta feladó sem, mert szégye... izé, titok. Szóval ott egy üres boríték a postán. Mármint ugye a magyar postán.

És?

Hogyan tovább?

Megbökdösik partvisnyéllel, hogy hátha megindul magától?

2021. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké, kösz a kedves és egyébként logikus kommentet. Azért tettem fel ide ezt a kérdést mert meg akartam lepni ezzel a külföldi barátomat, reméltem, hogy valaki valamilyen módon tud majd nekem segíteni.

Úgy látszik sajnos nem, ezért ki kell majd találnom valami mást neki...

2021. márc. 29. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Cím mindenképpen kell... ezt így nem is értem hogyan gondoltad, hogy anélkül majd odaér valahova :DDDDD

van az angoloknál az a spéci postai kód, az mindenképpen meg kell legyen.

A feladót pedig nem lehet lehagyni.

2021. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi... most márcsak az a kérdés, hogy hogyan szerzem meg a címét anélkül, hogy rájönne a dologra...
2021. márc. 29. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy ha meglátja a címedet a levélen, már attől meg fog lepődni!


Sajnos a címet csak úgy tudod megszerezni, hogy ha valaki mást is bevonsz a projektbe. Kell valaki "belsős" ember aki tudja a címét. Máshogy nem megy....

2021. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogyan szerezhetnék egy belsős embert, nem ismerem egyetlen haverját sem...
2021. márc. 29. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát derítsd ki hol dolgozik.

és ott keress egy embert aki esetleg tud segíteni

beírod facebookra a munkahelyét és megnézed kik dolgoznak ott.

2021. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha engem megkeresne valaki külföldről, hogy XY kollégámat meg szeretné lepni, áruljam el a címét, garantáltan a kollégámnak szólnék, hogy te figyelj, valami sunyi patkány a címedet szeretné megtudni.

Szerintem nem kell ilyen titokzatos meglepi, mert nagyon könnyen rosszul sül el, és akkor öri hari.

2021. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!