Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok reggel felkelni?

Miért nem tudok reggel felkelni?

Figyelt kérdés

A probléma nagyon egyszerű, szeretnék reggel korábban felkelni de nem megy, hiába van beállítva ébresztő, átlagban 8-9 óra körül kelek, de inkánn 6-7 órakor szeretnék. Olvastam már több cikket is a témában és a legtöbb kimerül abban, hogy "ragd távol a telefonod és akkor ki kell kelned az ágyból" illetve, hogy "motiváld magad". Egészen biztos vagyok benne, hogy ezek hasznos tippek, és több embernek is segítenek a reggeli ébredésben, de nem nekem. Én ugyanis átalszom az ébresztőket és ez nagyon bosszantó. Rendszeresen cserélem a zenéket is, hogy ne szokjak meg egyet-egyet mivel azt még könnyebben átalszom. Így nem mondható el rólam az, hogy a probléma megoldásához azon kell változtatnom, hogy mikor felkelek legyen elég erőm NE visszaaludni, hanem azon, hogy egyáltalán felkeljek.


Jár valaki hasonló cipőben, és tudnátok esetleg tippeket adni nekem a problémám megoldására?



2021. márc. 30. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Feküdj le időben.
2021. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Feküdj le korán és állítsd be az ébresztőt tíz perccel azelőtt amikor fel akarsz kelni. Fogd magad járkálj kicsit miután felkeltél, igyál vizet és mosd meg az arcod. Igy sokkal nagyobb a valószínűsége hogy hozzászoksz a koránkeléshez.
2021. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!