Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok reggel 6-kor...

Miért nem tudok reggel 6-kor felkelni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. 6kor kelnék, 11 fele fekszek. 7 óra, anno 5 óra is elég volt ahhoz hogy fitten keljek, de manapság 12-13 óra alvás után (hétvégén) is herkles ereje kell hogy lemenjek a konyhába kávézni, cigizni. 19 éves vagyok, 2 éve küzdök ezzel a problémával, és nagyon sok problémám van emiatt. Mi lehet erre a megoldás? korábban nem tudok elaludni, mert addig forgolódom.

2013. nov. 15. 09:33
 1/4 anonim válasza:
ha kilennéll dolgoznva nap mint nap siman menne az alvás,masik meg állitsd be ebresztot magadnak es hozza szokik a szervezet
2013. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyen hülyének nézel? 2 ébresztőm is van, gondolhatod hogy nem automatikusan akarok reggel felkelni mindenféle segédeszköz nélkül. mellesleg nem is a kérdésemre válaszoltál mert nagyon nem erre voltam kíváncsi. az érdekel, hogy MIÉRT NEM TUDOK ERŐT VENNI MAGAMON HOGY LEMÁSSZAK A KONYHÁBA. ehelyett visszafekszek. és még arra sem emlékszek hogy kinyomtam az ébresztőt. tehát alszik az agyam és kb reflex szerűen csinálom ezt a 10-15 mp-es folyamatot. tehát röviden, érthetően. HOGYAN KELTSEM FEL AZ AGYAM REGGEL? hülyék kíméljenek, köszönöm.
2013. nov. 15. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig bírta a szervezeted az 5 óra alvást és most iszod meg ennek a levét. Kezdj el sportolni, utána sokkal könnyebben fogsz elaludni és sokkal jobban is fogsz aludni. Legyen valami motivációd, hogy legyen miért felkelni, azon kívül, hogy szól az ébresztő és muszáj.
2013. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy rá tudom venni barátnőmet hogy ha 1 hónapon keresztül időben kelek orálisan kielégítsen :D ötlet? Mármint a motivációkra.
2013. nov. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!