Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 perc múlva indulok paintbal...

15 perc múlva indulok paintball-ozni, de3 még felteszem gyorsan a kérdést (kell a végére a kérdőjel)?

Figyelt kérdés
aztán ha visszaértem akkor megnézem a válaszokat. Na az a lényeg hogy tavaly is voltunk egy kissebb társasággal paintballozni és akkkor történt egy olyan hogy kifutottam egy fa mögül és fordulatból vettem észre hogy szemben állok a másik csapat egyik játékosával. Reflexből már így elkezdtem a földre vágódni háttal (tudjátok, hogy lássam is őt meg tudjak rá tüzelni, de közbe kitérjek a lövése elől) szóval már esés közben elkezdtem lőni, és ott az volt a szabály hogy csak az a lövés számít ami felsőtestre megy (kar láb nem számít) ő hamarabb eltalálta a lábamat, és utána történt az a pillanat ami miatt feltettem ezt a kérdést: szerintem egyszerre eltaláltuk egy más mellkasát, de mivel ő állt ezért simán megkaorta a lövést, de mivel én elvágódtam a földön ezért majdnem vízszintesen voltam az ő lövésének irányával, és lepattant rólam, szóval nem volt rajtam semmi nyom hogy eltalált volna ( szóval gellert kapott rólam mert túl kicsi volt a dőlésszög). a fickó aki szervezte úgy ítélte meg hogy ezért ő esett ki, aki rámlőtt. és az a bajom, hogy ez a fickó azóta be van rám rágva, mióta ez történt. szóval, mi a véleményetek?
2010. aug. 20. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A fickó aki szervezte helyesen döntött...vagy még azt a döntést lehetett volna hozni hogy senki nem esik ki...egy részben felőle(akit meglőttél) rossz és érthető hogy berágott rád mert ha biztos hogy meglőtt téged akkor akár mindkettőtöket is ki lehetett volna állítani...de picit gyerekes hogy ezen be van rágva...SAJÁT VÉLEMÉNY!:) Mielőtt valaki nekem esne :)
2010. aug. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó h ő esett ki ..de így túlbonyolítani valamit .hát van tehetséged :DD .annyira érdekel a paintball .tuti h kipróbálom és onnantól nyomatom én is .én leszek a commander Lady aki paintballos :DD

natsókszi

2010. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hehe ez vicces :D


1 Hivatalos millennium szabályzat és bármely világ méretű , európai, kisebb verseny szabályzata kimondja , hogy csak a nyomott hagyott festéklövedék számít ! Ez standard.

Tehát ha téged állítottak volna ki az csak egy hülye játékvezetés lett volna


2 Versenyeken kar láb tár , marker, és minden számít ! (ahol a festékgolyó nyomot hagy!) Ha ezen a játszatóhelyen a szabályok értelmében karon lábon nem az nem egyedüli eset sok helyen játszanak így bár nem értem miért.


3 Ha egyszerre találtátok volna egymást úgy mellkason, hogy nyomot hagy a festék , és nem egyértelmű a találatok sorrendje - > hivatalosan mind 2 játékost ki kell állítani a játékból.


Tehát a srác 100 % osan jogtalanul háborog. Akármilyen szempontot nézünk kiesett :D ha rajtad nincs festéknyom akkor ez a paintballba egyenlő azzal h nem találtak el . !


remélem hasznos volt...

2010. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!