Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan szájmaszkot...

Hol lehet olyan szájmaszkot kapni amit a rendőrök is hordanak?

Figyelt kérdés
Ha lehet egyáltalán. Igazából nagyon tetszik rajta az a magyar zászló, ha jól láttam akkor ugyan olyan mint a "Szolgálunk és Védünk" feliratos logó. De a szájmaszkon semmilyen rendőrségi felirat nincs, csak az a zászló, szóval lehetne viselni. Csak honnan lehet szerezni? Én már láttam is párszor civil ruháson is olyan maszkot, csak sajnos nem kérdeztem meg. De az is lehet, hogy ők is rendőrök voltak csak szolgálaton kívül.

2021. márc. 30. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan azt sehonnan. A cég adja a rendőröknek éppen úgy, mint az egyenruha bármely darabját.
2021. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ha civil személyen látod, akkor nagy valószínűségben ő is rendőr. Nyilván az is lehet, hogy egy rendőr szabálytalanul tovább adta a saját maszkját.

Magyar zászlós maszkot pedig bármely ilyen árusnál találhatsz.

2021. márc. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!