Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férgek a maszkban? Most...

Nagy000 kérdése:

Férgek a maszkban? Most komolyan?

Figyelt kérdés

Mostanában kerültek fel olyan videók, ahol az emberek melegvízbe rakják a maszkot és a mozgó szállakat Nanorobotoknak Goa'ouldoknak hiszik.

Amelyek bemennek a szervezetbe megfertőznek irányítanak minket stb



És ülök a gép előtt és azon gondolkozom hogy némelyik ember hogyan süllyedhet idáig?

Hogy maradhatott eddig életbe

Ahogy egyre jobban elérhető az internet mindenki számára egyre több hülye van.



2021. márc. 30. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyeneknek ennyi idejük van hogy ilyeneket találjanak ki. El kell engedni az ilyet.
2021. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
21%

Máris itt a "tudományos" cáfolat.


"egyszerű szövetszálak"


"A gyárban dolgozók ruháiról, illetve a kicsomagolás után kerülhettek bele a maszkokba"


És ezt a fantasztikus, semmitmondó "magyarázatot" természetesen mindenki azonnal, fenntartások nélkül beszopja, mint egy hűsítő fagylaltot az augusztusi hőségben.


Rendben, hidd el, ha úgy érzed tényleg ennyi az igazság.


Én egyetlen betűt sem hiszek el ebből, mert már megszámolni sem tudom, hányszor hazudtak bele az arcomba az elmúlt 1 év alatt.

2021. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vótmá!

Máshol jobban kifejtették a válaszokat. Fölösleges újra kérdezni!

2021. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

Igen teljesen komoly

Két típusú videóval találkozzam eddig. Amin volt a "szövet" szálnak megvastagodása. És a valódi szövetszállal aminek nem volt megvastagodása.

Mind a kettő mozog, a hőhatás változására mozog.

Illetve nem egyértelmű, az aminek volt vastagsága a másik végén, az vízben is mozgott, persze ott is felépp a hőhatás változása. Ebből ezért nem lehet megállapítani, hogy parazita van e a maszkban csak szövetszál. Nyilván nem kell mondanom, hogy a férgek közös jellemzője, az hogy a vastagabb fele a "domináns" ez gyűrűs és fonálférgeknél tökéletesen megtekinthető.

Ezen a videón látszik, hogy van egy bizonyos a férgekre jellemző vastagfél, ami mozog.

[link]

Ellenben nagyon sok videón nincs ilyen vastagság.

Itt 100% hogy szövetszálról van szó, ami a hőhatására mozog. [link]

A fenti videó, amit küldtem pusztán az "objektum" szerkezete érdekes. Mint írtam a testen lévő domináns része vastag, és onnan vékonyodik. Bár jelenleg annyi féreg létezik, hogy a tudomány mindet nem is ismeri.

Ez pusztán érdekesség. A férgekről és a fentivideó fényében.

További érdekeségképen jegyzem meg, hogy pont a toxoplazmozis az amit tudományosan nem kutathatnak.   Bár ennek nem sok köze van egy toxoplazmához, megkellet jegyeznem.

Nem mondom, hogy férgizik a maszkokat mert valószínűleg nem. (Bár tény, hogy a fenti videó egy egyszer használatos maszk, igaz az alsó is) Máshol is bele tudd menni bármi. Én egyszer a villamoson találtam egy (ránézésre kullancs) bogarat a maszkomban. Innentől kezdve mehetünk odáig hogy valami le is petézik a maszkban.

Én azt mondom, ne csak állítsunk dolgokat. Pl: Munkásokról potyogtak bele a maszkba a szövetszálak. Hanem bizonyítsák is be. Mert ebből csak az derül ki, hogy egy idegen anyag , jelenesetben telhetőleg szövetszál rákerül a maszkra.

2021. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!