Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Található olyan rasztafodrász...

Található olyan rasztafodrász aki esetleg hajlandó interlock technikát alkalmazni? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Rasztahajam van és bár klasszikus horgolással készült azóta mindig ismerősömmel visszaforgatattam. Mára már gyakorlatilag az egész ezzel a technikával van készítve (kb. 2 éves a hajam) úgy, hogy néha ráhorgoltunk az egészre.


Bármikor amikor behorgoltattam a kiálló szálakat fodrásszal mindig azt kaptam vissza, hogy ezt ne csináljam mert így nem esztétikus és nem lehet rendesen behorgolni. Én tudom, hogy nem így van mert 5 ember haját csinálom jómagam is és ha egy picit másképp végezzük az egészet nem a hajkitépős technikával akkor is ugyan olyan jól tud kinézni. Sőt jobban megtart utána, kevésbé árt a fejbőrnek és ad neki egy érdekes textúrát ami nekem nagyon tetszik. (Egyenes/hullámos hajú emberekről beszélünk)


Tekintve, hogy elkürültünk egymás közeléből az ismerősömmel aki ezt eddig megoldotta nekem ezért érdeklődnék, hogy van-e bárhol olyan ember aki ezt nekem megtudná oldani? Aki nem azzal indít, hogy ne így csináljam hanem és elmagyárazza miért rossz úgy. Tatabánya és Budapest környéke lenne a legjobb de bárhova hajlandó vagyok elmenni ha igényesen megtudják csinálni nekem a hajtöveimet az említett módon.



#raszta #Hajhorgolás
2021. márc. 31. 12:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!