Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy akit...

Hogy lehet az hogy akit elötte sosem láttam, megálmodtam hogy néz ki, és mikor kezembe került egy foto, ugyanilyen volt az álmomban?

Figyelt kérdés
a pärom volt barätnöjéröl régen lättam egy képet,elég csunya volt rajta,smink nélkül,hosszu seprüs,kocos haj stb.egyszer älmodtam,hogy rövid,tüsis haja volt,nagyon jol nézett ki az àlmomban,szép mosolya volt és szöke haja.ez az àlom volt kb 2 honapja.tegnap meglättam egy foton(nem régi)a pärom kisfiäval van rajta a nö,és ugyanolyan szép volt ,és rövid tüsi,szöke haju mint az àlmomban.hogy lehet ez?
2008. dec. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ad1 Hát mivel már láttad egyszer mégiscsak képen,így az álom "képes arra",hogy kicsit megváltoztassa az embert!Ez csak egy véletlen


ad2 Az álmok sokszor tudat alatt próbálnak egy kódolt üzenetet juttatni az álmodon keresztül Neked.Gondold végig,hogy mit álmodtál róla,talán ez fontosabb...Lehet,hogy egy üzenet Róla Neked?És nem véletlen?

2008. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem emlékszem az àlomra csak hogy lättam öt,mosolygott és szép volt.a foton ugyanigy nézett ki,de a régi foton amit elöször lättam tök mäsvolt.szinta nemis hasonlitott a rövid haju szöke énjére.és az àlomban ez a "nö"volt a rövidhaju és a tegnap képen detto ugyanigy ,ugyanezzel a kinézettel.
2008. dec. 4. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor ad2.Viszont megfejtetlen marad!:)
2008. dec. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

7-8 éves lehettem mikor az apám öccse elvett egy tőlünk 400 km-re lévő cigány nőt.a mi városunkban telepedtek le.nyáron mentek haza a nő családjához,ahol sok kisebb testvér is volt.felajánlották hogy elmehetek velük és én nagyon örültem.és vágytam oda.de anyukámék nem engedtek.napokíg könyörögtem de nem tört meg a jég.mikor elmentek én az nap éjjel azt álmodtam ott vagyok.mikor haza jöttek elmeséltem hogy mit álmodtam,és hogy álmomban hogy nézett ki a ház.azt is hogy melyik helyiség honnan nyílt,a falak színét,a dísztárgyakat.

és meglepődtek mert pontról-pontra úgy nézett ki a valóságban.pedig sose láttam még képen se.és a gyerekeket is pont olyannak láttam mint az életben.erre máig nem találtam magyarázatot.szerintem van ilyen.kíváncsi lennék hogyan lehetséges ez.van több ismerősöm aki szembesült már hasonló dolgokkal.

lehet hogy a lélek tényleg képes kiszállni a testből?nem értem.

2008. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!