Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétségbe estem! Egyik éjjel...

Kétségbe estem! Egyik éjjel megálmodtam a leges legjobb álmot. Elég hülyén hangzik, de tényleg így van. Nagyon valóságos volt. Annyira, hogy amikor felkeltem, sírtam a csalódottságtól. Jelent ez vmit? Konkrétumok lent!

Figyelt kérdés
Az álmomnak egy srác volt a főszereplője. Ez a bizonyos fiú a legelérhetetlenebb pasi akit csak ismerek. Annyira belezúgtam, az álom által, hogy azóta se megy ki a fejemből...rengetegszer elkap a sírógörcs. Ez rettenetes érzés. Jelent ez az álom valamit? Hogy tudnám elfelejteni?
2011. máj. 6. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ugye lány vagy?
2011. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha
2011. máj. 6. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd ha szerelmes leszel, a valóság szebb lesz.
2011. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam már szerelmes...
2011. máj. 6. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem akkor nem tudok válaszolni xD am én igen. mind1. szerintem akkor biztos hogy belezúgtál. eddig csak tettetted, hogy nem tetszik, aztán az álmodban, hogy az nem valóság, leleplezted az érzéseidet és rájöttél hogy tetszik. és talán a vágyakozástól van a sírógörcs... hát erre nem tudok mást mondani, mint az én példámat. általánosban , első óta volt egy osztálytársam... hát, mint jó pasinak, nem tartották, de nekem nagyon tetszett. sőt. szerelmes voltam belé. aztán 4-ben elment gimibe... és azóta se felejtettem el! ha hiszed ha nem még mindig szerelmes vagyok belé! a fényképeit nézegetem, sokszor sóhajtozom, vele álmodok, és néha még sírok is miatta. sose tudta hogy szeretem, senki se tudta. nem tudom miért szoktam sírni. talán mert nem lehet az enyém, hogy elszúrtam. na de térjünk vissza a te történetedre. szerintem jelent az álom valamit, szerelmet, és ne próbáld elfelejteni! ha tartózkodó vagy a fiúktól, ne legyél az, próbálj jófej lenni ,hozz ki magadból annyit amennyit tudsz. hadd jöjjön rá, hogy jófej vagy, már ha az vagy . aztán kérdezz rá, hogy tetszel e neki. jah és ha tényleg nem szereted akkor ne. de a jelek alapján szereted, csak leplezni akarod. szóval.... NE SZÚRD EL!!
2011. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm...! szmájlít rajzolnék, de nem lehet xdd
2011. máj. 6. 16:57
 7/7 anonim válasza:
Ugyanez van velem, csak forditottan :P 14\L
2015. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!