Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mindenki a 2020-as évet...

Vinkó Márton kérdése:

Miért mindenki a 2020-as évet szidta szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A youtube-on is bizonyos videósok (pl dominó videósok), illetve a facebook-on is minden GIF-ben az volt/van, hogy a 2020-as évszámot (valaki/valamilyen rajzolt állat) kidobja a kukába/elégeti/felrúgja/szétveri darabokra stb.


Pedig szerintem nem az évszám tehet arról, hogy világjárvány alakult ki, hanem pont fordítva: a világjárvány tehet arról, hogy az év ilyen lett. A járványt kéne szidni.



2021. ápr. 1. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A szimbólumok neked semmit nem mondanak?
2021. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy az "injekció az 1-es, ami eltávolítja a vírust ami a 0" akkor azt értem, csak ott úgy értelmeztem, hogy ők az évet "állították be veszélyesnek és kínzónak" és nem a járványt.
2021. ápr. 1. 17:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg hallottam valami olyasmi mondást is, hogy "szégyen 2020-ban születni...".
2021. ápr. 1. 17:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg olyan kommentet is olvastam azoknál a videóknál, hogy "2020-at ki kéne törölni a naptárból is...".
2021. ápr. 1. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondanad mi a hisztid targya? Szemelyes jo ismerosod a 2020-as ev, hogy ennyire zavar hogy az emberek nagy tobbsege elkuldte a halal f*szara amugy szimbolikusan?
2021. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azért mondom, mert jó barátommá vált vagy ilyesmi. Csak azt próbálom mondani itt, hogy nem értettem, hogy miért a naptárat hibáztatták a világ helyzetéért.

Egyébként tavaly év elején arra számítottam, hogy remek év lesz, és ez is idegesít, hogy ez lett a vége... Azt gondoltam tavaly év elején, hogy szép kerek szám, meg szökőév, meg jól hangzott hogy "twenty-twenty" (vagyis hogy két 20-as van benne :D)... És persze sok jó tervem volt, amiket le kellett mondani. És egyébként ahogy alakult, abból egyébként magam számára úgy érzem sikerült kihoznom belőle a legjobbat, ami miatt nem csak a vírus jut róla eszembe (de ez már más történet).

2021. ápr. 1. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek kérdező. Én is hülyeségnek tartok egy számot hibáztatni. Egy idő után nekem olyan volt, hogy jó szidjátok, majd visszanyal a fagyi, 2021 majd megmutatja, hogy mi is a rossz év.

Nekem amúgy nem volt szörnyű az évem, 2019 és 2020 a zárásokig sokkal rosszabb volt. Ha nem lettek volna lezárások, valószínű előbb-utóbb súlyos idegösszeomlásom lett volna.

2021. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom az iskola miatt.
2021. máj. 10. 23:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta már találtam valakit, aki anno jól kezelte ezt. Sajnálom, hogy csak később találtam rá: https://www.youtube.com/watch?v=Ipnz0oGzkio&ab_channel=OlgaL..
nov. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!