Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen grand auditorium...

Hang72 kérdése:

Milyen grand auditorium gitárt válasszak? Többi lennt

Figyelt kérdés

Olyan közép(-alacsony) árban keresem, lehetőleg százezer alatt.


Fingerstyle és pengetve is szeretném használni (első rendes gitárom lesz)


És tudom, hogy hülyeség szempontnak ezt beírni, de fehéret szeretnék.


Fogalmam sincs továbbá, hogy milyen oldalról érdemes rendelni.


Nem tudom, hogy külön kell-e vagy adják hozzá, de kiegészítőkkel együtt szeretném.



#gitár #grand auditorium
2021. ápr. 6. 07:54
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Akkor most végül mégsem klasszikus gitárt szeretnél?

Egyébként a fehérrel már ki is lőttük kb az összes lehetséges jelöltet, arról le kellesz mondani.

2021. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Micsoda fogalmazás: "grand auditorium gitár" :)

Az van, hogy szerintem megint kevered a szezont a fazonnal. Fehér gitárt szeretnél. Minek? Talán azt tudom elképzelni, hogy egy nyers, természetes fa szín lenne kedves a lelkednek nem pedig valami pácolt, vagy napégett szín.


Az ár, amit belőttél, teljesen rendben van. Itt már elég nagy a szórás, amiből válogathatsz, de első gitárnak Cort-ot szoktak javasolni a jó ár/érték arány végett. Például egy 'CORT Earth 100 NS' már elég jó és marad pénzed kiegészítőkre is.


Semmiképp nem vásárolunk szettben, neked kell összevadászni a zenéléshez szükséges kiegészítőket is. Szóval, először kell ugye a gitár, majd pengető, állvány és erősen javasolnék egy falikart, amin lakik a hangszer, ha nincs használatban, valamint egy tartalék húrkészlet-erről majd kérdezd a facebook fórumot. Tok nem szükséges első körben, ha úgysem mész vele sehová.


Nézegess hangszerboltokat, ezek itt megbízható helyek és online is vásárolhatsz tőlük, ki van próbálva:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Másodkézből hangszerek és egy kicsit zenész fórum is:

[link]


Facebook fórum, ahol bármire szívesen válaszolnak, regisztrálj be.

Itt egy őszinte dumával-hogy kezdő vagy és milyen hangszert vegyél-a tenyerükön fognak hordozni, mert ki ne szeretné gyámolítani az ártatlanokat :)

[link]


Hajrá!

2021. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj már, nem értek én hozzá, emiatt jöttem ide (a környezetemben sem ért hozzá senki, és a vírushelyzet miatt nem is tudok senkit felkeresni ez ügyben)


Köszönöm szépen

2021. ápr. 9. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Így nézve a dolgokat, igen, elég hülye vagyok, de próbálkozom a témában olvasgatni
2021. ápr. 9. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!