Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vezetéknév lehet ez?

Milyen vezetéknév lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Szóval Nekem sosem tetszett az a vezetéknév.. ami most van. és van is egy Storym ezzel kapcsolatban,de ez most lényegtelen is.. szóval voltam a bankba.. ahol egy nőnek,Briák volt a vezetékneve.. és én már régóta meg szerettem volna változtatni a vezetéknevem.. csak soha nem találtam olyat ami tetszene.. és nekem elég ritka nevem van.. És hát nem valami sűrű vezetéknév az hogy briák ... ezért tuti hogy én lennék az egyetlen ilyen vezetéknevű/keresztnevű ember😂 És igazából nem tudom hogy honnan származik ez a vezetéknév, vagy mi a jelentése.. mindenhol próbáltam kutakodni, hogy mi lehet a jelentése honnan származik.. de eddig még sehol nem találtam erről a vezetéknévről bármit is.. előre is köszönöm a valaszokat, Amúgy szerintem ez egy angol vezetéknév
2021. ápr. 7. 17:23
 1/2 A kérdező kommentje:
De Azt leszámítva, hogy nem tudom a jelentését ha én megszeretném változtatni a vezetéknevem briák-ra, Magyarországon, akkor Az lehetséges? Amúgy tényleg hogy csak pár embernek van olyan vezetékneve, Mert néztem minden közösségi oldalon
2021. ápr. 7. 17:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézelődj itt, ezeken a linkeken le van írva minden tudnivaló, sőt letölthető pdf-ek is:


[link]

2021. ápr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!