Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy oltári nagy...

Tudom, hogy oltári nagy hülyeség, de felteszem már ezt a kérdést, mert errevaló ez az oldal, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
tegyük fel hogy jobb kezes vagy ( azért mondom mert az emberek 90%-a jobbkezes, de ha gondolod a válaszhoz is odaírhatod hogy milyen kezes vagy és akkor úgy válaszolj). tegyük fel hogy megtámadnak és nem meneküész, nem hívsz segítséget, nem tetteted magadat halottnak, nem bújsz el, hanem támadnod kell. van nálad egy boxer és egy pisztoly. és akkor tegyük fel hogy jobbkezes vagy ( vagy akár fordítva is lehet, akkkor úgy értsed a magyarázatomat). melyiket melyik kezeddel fogod használni? jobbkezes vagy és a pisztollyal ezért jobban tudsz célozni, de a balkezedre meg felteszed a boxert, hogy azért azzal a kezeddel is tudj mit kezdeni. vagy akkor felveszed a boxert a jobbkezedre és hatalmasat tudsz vele ütni, de azért a balkezeddel is tudsz mit kezdeni. ja és nem veheted át egyik kezedből a másikba, hanem maradnia kell mindennek. na akkkor mit gondoltok?
2010. aug. 20. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a jobbkezesek esetében a pisztolynak kell a jobb kezben lennie, mert azzal kell precizebben bánni, a boxer lehet a balon is, mert odaütni könnyebb, nem kell annyira pontos mozgást végezni. (Más kérdés, hogy normál esetben senki sem hord magával pisztolyt meg boxert, föleg nem mindkettöt)
2010. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés, én a boxerre azt hittem a bugyi, de rájöttem XD hát nem tudom :S igazság szerint én jobb kézzel sem tudok célozni, tehát ugyanott vagyok, viszont talán a jobb kezem valamivel erősebb, de az is nagyon gyenge sztem (csaj vokXD)... szerintem ennek ellenére is inkább a pisztolyt fognám a jobba... azzal is tudok ütni végülis xD
2010. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez aztán gyors válasz volt, feltettem a kérdést kicsit elbóklásztam az oldalon, majd visszajövök és már van válasz, ezért szeretem ezt az oldalt. amúgy látom nincs jobb dolgod így este tíz tájékán hogy hülye kérdésekre válaszolsz, bár én is ezt csinálom, úgyhogy nem gond, egyáltalán. kösz a választ
2010. aug. 20. 22:02
 4/13 A kérdező kommentje:
bocs második válaszoló. úgy tudtam hogy ez lesz. amíg írok a kommentet addig válaszolni fog valaki más is és akkkor nem veszem észre. akkkor most már úgy mondom hogy köszi a VÁLASZOKAT és még ha lenne egy harmadik is közben akkor köszönöm neked is.
2010. aug. 20. 22:04
 5/13 anonim ***** válasza:
A pisztolyt ket kezzel kell fogni, csak a filmekben szoktak eggyel, mert ugy menobb.
2010. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jobbkezes vagyok és jobb kézben fognám a pisztolyt, a boxert pedig ráuszítanám :D
2010. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
miért is?
2010. aug. 20. 22:05
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs ez a kérdés az első 22:04-esnek ment. hogy milyen tömeg van itt, nem baj ez a jó
2010. aug. 20. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:
hát mivel a légpuskával jobb és bal kézzel is tudok cálozni,ezért bal kézbe a pityu(met abból 1 lövés is elég h ne támadjanak,jobba meg a boxer mert abból is elég ha 1 nagyot ütsz de 1 kis suhintástól nem dől le senki(jobbkezes vok)
2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igy tanitjak, hogy ket kezzel kell fogni. Ugy lehet a legpontosabban celozni tavolra. De ha egyszer van pisztolyod, minek a boxer? Nem egyszerubb leloni az illetot? En valszeg felvennem a boxert, de nem hasznalnam, csak megfognam a pisztolyt ket kezzel es lonek. Am en bal kezzel lovok, szal a bal mutatoujjammal huznam meg a ravaszt, es a jobbal tamasztanek, azon lenne a boxer:)
2010. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!