Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 45-60 év körüliek, néztek még...

45-60 év körüliek, néztek még olyan mai filmeket amikben már nem igazán szerepelnek veletek egykorúak jelentős szerepben?

Figyelt kérdés
mondjuk amik most menők a netflixen, fantasyk, akciók vagy bármi. férfiból még csak csak akad benne egy-két jelentősebb idős férfi szereplő, de majd minden harcos, a főszereplő is menő fiatal max negyenes pasi, a többi nő meg fiatal, idősebb nő max pár pillanatra szerepel benne mint szobalány vagy nagyanyó. Szóval szoktatok nézni olyan filmeket, amikben nehéz azonosulni a szereplőkkel a korotok miatt vagy ez nem számít?Mit vettetek észre magatokon?

#pjpjm
2021. ápr. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Én azt vettem észre magamon, hogy nem értem a kérdést. Talán már túl öreg vagyok hozzá?

Azt akarod mondani, hogy el sem tudod képzelni, hogy a film, a történet miatt nézek meg valamit? Hogy leszarom, ki szerepel benne?

Te az alapján választasz esti mozit, hogy ki szerepel benne?

Lehet, hogy maradi vagyok és oldschool, de én elolvasom, miről szól egy film, esetleg belekukkantok a kritikákba, véleményekbe - és ha tetszik, megnézem.

Nem is értem, hogy képzeled. Én, ötven évesen nem nézek meg egy filmet, mert csak fiatal színészek vannak benne? Mondd, te normális vagy?! Úgy értem, szellemileg nem vagy hátrányos helyzetű?

2021. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rosszul vagy te összerakva...
2021. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom meg mesefilmeket is szoktam nezni :) Lehet szenilitas? :)
2021. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan animációs filmeket is nézek, amiben emberek sincsenek. Nem akarok azonosulni a sünikkel, kacsákkal, egyszerűen csak jól szórakozok, pihenek.
2021. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!