Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem...

Tanácsra lenne szükségem (Párkapcsolat)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma este összevesztem a párommal,veszekedtünk ilyen még nem vot!!!

A vita azon kezdődött,hogy a hülye havaerjai hívták a tóra szalcsit sütni,kicsit iszogatni. És azon buktam ki h holnap névnapot tartunk és ő ilyenkor akar kimenni,meg ilyen későn este.

Amúgy nem szoktam tiltani h ne enjen és ne is szokott csak most vhogy ekattant.

Végülis nem ment mert a haverok telóztak ahogy hallottam h ne menjenek mert v valami,igaz hívták h menjen az egyik haverjához ott majd iszogatnak,de mondta h nem megy!

Szóval az lenne e kérdésem h holnap ha beszélünk mert száonkérem mi tévő legyek?

Vagy ne is zóljak hozzá?


2010. aug. 20. 23:00
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, még nem voltam iyedn helyzetben azért kérek segítséget.Tudom ha szemet hunyok a dolgok felett akkor azt hiszi bármit megtehet!!! Ezt pedig nem akarom!!!

Én nem vagyok egy haragtartó típus nem vagyok elég határozott ,bátor!

Kérlek segítsetek írtajtok tanácsot!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 20. 23:04
 2/8 margoz ***** válasza:

Nem értem egy párkapcsolatban,miért kell akármelyiknek engedélyt kérni,ha valami programja van,?Azt legfeljebb megszokták beszélni,nem pedig tiltani.számomra az ilyen viselkedés amit csináltál elfogadhatatlan.Ez birtoklási vágy,önzés,de ha már elkövetted a hibát,legalább magyarázd meg neki,hogy csak féltékeny voltál a haverjaira,és azt szeretnéd hogy lépten- nyomon csak veled foglalkozzon.

Nö vagyok 3gyerek édesanyja,nem uralkodom a férjemen,és a gyermekeimen sem,megszoktuk beszélni,ha valakinek olyan programja van, ahova csak ő megy el.Miért fájna az nekem ha ő máshol,nélkülem is jól érzi magát?Hütlenség nálunk szoba sem jöhet,van olyan bizalom köztünk.Én ugyan ugy tartom a kapcsolatott,régi barátnök ill.ismerösökkel.


kicsit változtatnod kellene a felfogásodon és hozzá állásodon,mert igy még sok veszekedés lesz,ez megmérgezz egy kapcsolatot.Ne tégy olyat,amit ha veled tennének,rosszul esne.nekem ez a szemléletem.

2010. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! elolvastam amit irtál és kicsit kibuktam rajta. "Miért fájna az nekem ha ő máshol,nélkülem is jól érzi magát?"


Szerintem a páromnak fájna az ha én sokkal jobban érzem magam bárhol máshol mint vele. vagy lehet h én rosszul értelmeztem ezt a mondatot? nem tudom,de biztos h fájna neki ha máshol boldogabb vagyok mint vele.

2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 margoz ***** válasza:

Kamionos 21

Rosszul értelmezted a soraimat,az hogy jól érzem magam mással ugy értendö:Találkozunk régi barátnökkel és eltöltünk együtt egy estét valahol ahol mesélünk és kérdezünk,na meg emlékezünk.

A párom a haverjaival biliárdoznak ,vagy pecáznak,

Vagy olyan kiállitás van ami a páromat nem érdekli,akkor egy olyan személyel megyek el oda akivel tudom értékelni,és meg beszélni.

Mert ha a párommal éppen nem egyezik az izlésünk vagy az érdeklödési körünk,akkor még nem kell lemondani arról hogy azt csinálhassuk ha lehetöségünk van rá.

Azért irtam hogy van olyan bizalom köztünk,hogy a gyanu árnyéka sem merül fel akkor,ha a másik máshol van.

2010. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! igy már értem.
2010. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak!

Igazad van amikor lenyugudtam beláttam,hogy mérges voltam,mert mondtam neki,hogy menjünk el sétálni vagy fagyizni és nem volt kedve,de a haverjaival meg elment volna és ezen buktam ki!

Amúgy sohasem tíltom,hogy ne menjen,mert tudom hogy az sokkal rosszab és neki is ki kell mozdulni nem lehetünk mindig együtt.

Köszönöm dzépen azért ,hogy válaszoltá!!!

2010. aug. 22. 13:14
 7/8 margoz ***** válasza:

Még mindig nem érted a lényeget! A szókincsedböl zárd már ki azt hogy Tiltani.-egy kapcsolatban nem tiltunk,hanem meg beszéljük hogy helyes e,megoldhato e.Már három gyereket neveltem fel,de sose mondtam hogy- meg tiltom,-hanem megbeszéltük hogy ez vagy az nem lenne jó mert stb.

Akkor hogy nézne már ki hogy egy felnötnek én meg tiltsak valami,vagy ö nekem?Nem a tulajdonom hogy irányitsam az érzelmeit,az izlését,azzal csak feszülté lehet tenni egy kapcsolatot,egy bizalomra és szerelemre épült kapcsolat amely hagy egy kis szabad mozgást,hidd el.senki nem tesz tönkre,és mindig nyugodt alvást add.

2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Már megint Igazad van! Köszönöm szépen a tanácsodat és megfogadom!!!!!!!!!!!

2010. aug. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!