Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes-e egy októberben...

Érdemes-e egy októberben megrendezésre kerülő koncertre előre megvennem a jegyet?

Figyelt kérdés
Október közepén lesz Pesten koncert, amire nagyon szívesen elmennék, viszont elővételes a jegy, és a járvány miatt nem tudom, érdemes-e...

2021. ápr. 9. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elhalasztják vagy elmarad, úgyis visszakérheted a jegy árát, ebből a szempontból védve vagy. Olyan nincs, hogy megvetted a jegyet és mégsem lesz koncert, és akkor így jártál, kidobott pénz volt. Ha megváltozik a dátuma, a korábbi időpontra váltott jegy érvényes lesz az új időpontban is.
2021. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felesleges
2021. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Jártam már úgy a covid előtt, hogy vettem jegyet, felszámítottak rá +900 Ft tranzakciós díjat (hivatalos oldalon). Ezt még benyeltem, de a koncert elmaradt. Csak a jegy árát küldték vissza, a 900 Ft-ot benyelték. Gondolkoztam rajta, hogy CB-zem, végül letettem róla, 900 Ft nekem nem pénz, de azóta nem veszek jegyet semmire, ahol ilyet számítanak fel, inkább nem megyek el.
2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz oltas igazolasod addigra? Mert annak hianyaban ugy sem mehetsz koncertre.
2021. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!