Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mekkora bűn továbbadni/eladni...

Mekkora bűn továbbadni/eladni egy ajandékot?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy apukámtól csupa olyan dolgot kaptam amire abszolút nincsen szükségem. Mondtam neki hogy miket kérek, vagy ha nem tudja meg venni adjon inkább pénzt. De nem, sajnos mindig csak olyan dolgokat kapok tőle amiknek nem veszem hasznát.

Szerintetek gerinctelenség lenne eladni vagy elcserélni?



2021. ápr. 9. 21:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem siman add el, semmi baj nincs azzal, mas lehet hasznat venné es meg olcsobban hozza is.jutna.
2021. ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én simán kidobom, ha nem megy el jófogáson 2 héten belül, de eddig csak pár vacak ment a kukába, mint a papagáj ülőke és az elektromos bors örlő. Táska, bringa, dísz üvegek... Mind elvitték.
2021. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki annyira leszar téged, hogy olyan ajándékot vesz, amivel nincs mit kezdj, semmi köze hozzád, akkor szerintem nem nevezheted gerinctelennek azt, hogy megszabadulsz tőle..

Tanárként egy szülőtől minden évben ugyan azt a teásbögrét kapom..ez őt minősíti, mint embert. Már 2 ismerősömnek adtam, akiknek tudom, hogy jól fog, használják is.

2021. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy emiatt bűntudata van valakinek. Azért oda én már szakembert is hívnék, ha emiatt nem tudsz aludni...
2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Honnan veszed, hogy emiatt nem tud aludni? Abból, hogy éjjel 1/4 2-kor írta ki a kérdést?
2021. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eladásból származó pénz már a te ajándékod, így mindenki örül. Mi ezen a gerinctelen?!
dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan én is el kell kezdjem eladogatni apám dolgait..ő ráadásul férfi cuccokat ad nekem nő létemre. Pl.akkora karórát h elfedi a csuklóm, durva bőr férfi övtáskát, terepszínű baseball sapkát stb...
dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!