Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen modell ügynökségek...

Milyen modell ügynökségek vannak szombathelyen és hol?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 10:47
 1/2 anonim válasza:
kislány, egyeltalán te hány éves vagy? centi, kg.. stb. így feleslegesen írom le a modellügynökségeket, lehet hogy nem is felelsz meg az elvárásoknak ha modell akarsz lenni, akkor fontos, hogy 170 cm felett legyél, és ha lehet 60kg-on alul.. a hajadat ápold, különboző balzsamokkal.. a szemedet szürke szemceruzával a belső héjon fest ki, de ne vidd túlzásba, és a ruhatáradat évszakonként frissítsd.. ezek csak tippek.;) ha ezek megvannak, akkor mehetsz portfóliófotózásra, addig nemérdemes.. bocsi hogy nemtudtam a kérdésedre válaszolni.
2010. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

178 cm magas vagyok, 16 éves;) és lány.(Honnan tudtad, hogy nőnemű vagyok?;xD) Szóval igen, ápolom a testem és a ruhatáramat is frissítem évszakonként, ahogyan te fogalmaztál.

Kár, hogy hasznos dolgot nem mondtál a számomra.:( Örültem volna neki és szépen meg is köszönném.:P

Ha esetleg eszedbe jutna valami olyasmi, ami szuperebbül válaszolna a kérdésemre, megköszönném.:)

És más is írjon, légyszi!!!;D

2010. aug. 22. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!