Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek A Szent Johanna...

Szerintetek A Szent Johanna gimiben Viki simán bunkó, vagy csak figyelemre vágyik?

Figyelt kérdés

Én itt eltudnék képzelni egy olyan szituációt mint ami a miraculousben volt, vagyis Vikit elhanyagolták és ezért ilyen stb.

Ti mit gondoltok erről?



2021. ápr. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ezt már nem tudjuk meg. Az írónő sem említ semmit a családi hátteréről.

Szerintem csak egyszerűen ilyen a természete. Ehhez nem kellenek elhanyagoló szülők, vagy bármilyen különösebb ok. De az is lehetséges, hogy valaki azért lekezelő és undok, mert elkényeztették és azt nevelték bele, hogy ő a világ közepe.

2021. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem biztos állt valami ilyesmi a háttérben.


A való életben is megfigyelhető ez.

Én középsuliban még 9.-ben odamentem az egyik lány osztálytársamhoz és látszott rajta, hogy tiszta flegma bunkó, de valamit láttam benne legbelül.


Később megmutatta az igazi énjét és egyáltalán nem volt bunkó.

Kiderült, hogy otthon nagyon rosszul bánnak vele(elég rosszul)illetve testképzavaros is stb.



Azóta 4 év telt el és az egyik legjobb barátnőmnek nevezhetem:) szóval érdemes a dolgok mögé nézni sokszor.


Szóval lehet Vikivel is valami ilyesmi volt, pl én Kingát se bírtam az elején aztán a kedvenc szereplőm lett

2021. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Laura szándékosan nem akart belevinni semmilyen lélektani szálat Viki lényébe.

Ahogy nyilatkozta, egyszerűen csak egy olyan karaktert akart megalkotni, akit biztos nagyon unszimpatikusnak tartana, ha élne.

Laura eleve szereti a különböző alternatív embereket. Innen ered, hogy punk és hasonlít Avril-re. Reni is rettenetesen irigyli a vagány megjelenése miatt. De valójában látszik, hogy ezt az egész alterkodást csak képmutatásból teszi és nem gondolja komolyan. Miről szól a punk? Biztosan nem arról, hogy “köpőcsövezzük a nyomi olvasókörösöket”, meg tahók, flegmák vagyunk mindenkivel. Tulajdonképpen azt csinálja a gyakorlatban, ami ellen elméletileg lázadnia kéne.

2021. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem Viki természete egyszerűen ilyen, szereti ha figyelnek rá, ha ő van a középpontban. Lehet, hogy azért mert valahol nem figyeltek rá eléggé és ezt ezzel próbálta kijavítani.
2021. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!