Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megköszönjem-e a választ?

Megköszönjem-e a választ?

Figyelt kérdés
Nem ismerem még annyira ezt a platformot. Ha kaptál egy választ akkor meg kell köszönni vagy hagyni kell?

#online #tisztelet #köszöni
2021. ápr. 12. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Szívesen.
2021. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével minden választ nincs értelme, ebben a formában nem kell. Ha úgy gondolod, hogy választ kaptál a kérdésedre, és az addigi válaszokból megoldódott a problémád, akkor a választ adóknak is egyértelmű visszajelzést adhatsz arról, hogy segítettek (az elismerés pedig motiválhat egyeseket, hogy trollkodás helyett megéri normálisan válaszolni). Egyszer a végén meg lehet köszönni mindenkinek, ha úgy gondolod, de ez sem elvárás.
2021. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönheted, főleg ha számodra nagyon fontos valamiért az adott válasz, de nem elvárt. Én viszont mindig nyomom a zöld pipát azoknak, akik normálisan válaszoltak egy kérdésemre.
2021. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos esetekben nem árt egy visszajelzés. Nem hálálkodás, csak hogy aki esetleg hosszabb időt töltött egy megfelelő válasz megszerkesztésére, ne érezze úgy, hogy feleslegesen törte magát, mert nem jutott el a kérdezőhöz. De általában nem szükséges.
2021. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Igen, ha választ kaptál az összes kérdésedre. Észrevettem, ha megköszöni egy adott személy, még véleményekben sem fog több választ kapni, bár még lehet, hogy szükség lenne, mert hiányosak voltak a válaszok.

Én megszoktam, ha hozzáfűzök még egy kérdést.

2021. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor viszont köszönöm!
2021. ápr. 12. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszat nem csinálsz vele. De nyakam a tőkére teszem,hogy a sok frusztrált aki idejön levezetni a feszültségét bele fog ebbe is kötni. Nehéz,de ignorálni kell.
2021. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!