Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hálásak vagytok ennek az...

Hálásak vagytok ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés

Mármint gondoljatok bele, ha van egy kérdésetek, olyan mintha felraknátok több száz embernek, de mégsincs meg az az érzés, hogy nyaggatjátok őket. Meg persze kevesebb energia befektetés is. Sőt, lehet, hogy nem is lenne egy adott ismerős aki választ tudna adni.

Volt valami nagyon különlegesen hasznos tapasztalatotok itt gyakorin?



2021. ápr. 12. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Sok a bunkó
12 szavazat
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát tudod èn már több kérdést is ki írtam és az az igazság hogy ténylegesen rengeteg bunkó van.

De egyebkènt igen nekem sokat segített az oldal!

2021. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen . Sokat segitett,mert névtelenül tudtam olyan kérdéseket feltenni amit máshol nyiltan nem merek. Viszont egyre jobban kihasználják ennek az anonimitásnak negativ felét. Alpár bunkó módon osztják az eszet tenyárbemászó stilusban,mert tudják,hogy nincsen következménye. Egy embert ismertem,aki ezt a való életben elkövette. Egy percen belül helyrerakta a társaság...
2021. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!