Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban tudjam le írni a leckét ha nincs hozzá kedvem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél túl rajta mielőbb. A fennmaradó idő utána már tiszta szabadidő. Én mindennel így vagyok.
2021. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végül is igaz!
2021. ápr. 13. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
😊👍
2021. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gimista koromban úgy tanultam,hogy előbb megtanultam a szöveges részeket, pl. történelmet, biológiát stb-t, úgy, hogy egyszer végigolvastam az egészet egy ceruzával a kezemben, és a fontos részeket aláhúztam. Utána még elolvastam kétszer v. háromszor, de akkor már csak az aláhúzottakat, és utána írtam meg a szöveges feladatokat, mindig, amikor hazaértem a suliból, rögtön nekiláttam, hogy legyek túl rajta, mert az nagyon rossz érzés lett volna, hogy még valami hátravan, úgy nem tudtam volna semmi mást csinálni, sem tv-t nézni, sem olvasni (regényt, mert az volt a kikapcsolódásom), mert idegesített volna, hogy még van más dolgom is.
2021. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy szólok, de a leírni egy szó, mert az igekötő (le) az ige előtt áll közvetlenül. Ha van közte egy másik szó is (le akarom írni pl.), akkor kell külön írni.
2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mind2őtöknek
2021. ápr. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!